Pepe Jeans

خیابان Portobello برای علاقه مندان به دنیای مد و فشن نام آشنایی است. این خیابان که در شهر لندن قرار گرفته، قلب تپنده دنیای مد و فشن در انگلیس و جهان محسوب می شود. فضای این خیابان به قدری برای موسسان برندPepe Jeans الهام بخش بود که آنها یکی از مجموعه لباس های خود را به اسم این خیابان نام گذاری کرده اند.
همه چیز از یک ایده و همکاری سه برادر شروع شد. آنها اولین بار در خیابان Portobello در شهر لندن شروع به فروش لباس های Denim درآخر هفته ها کردند. اما طولی نکشید تا آنها توانستند اولین فروشگاه دائمی خود را در خیابان King’s Road افتتاح کنند. رویاهای آنها به حدی بزرگ بود که نتوانند به یک فروشگاه قناعت کنند ... آنها به دنبال سهم بزرگتری از بازار پوشاک بودند. در سال 1975 تعداد فروشگاه های خود را به عدد چهار رساندند.
نقطه برتری برندPepe Jeans نسبت به دیگر رقبا در بازار اروپا، سرعت عمل در طراحی و توزیع و کیفیت لباس ها بود.
استفاده از طرح هایی با سابقه فرهنگی و اجتماعی از دیگر عوامل موفقیت این برند بود. به طور مثال می توان به استفاده مجدد از طرح های دهه هشتاد و باز طراحی آنها اشاره کرد.
در سال 1975 رشد این برند به حدی رسید که دفتر مرکزی آن به شمال غربی شهر لندن به مساحت 2500 متر مربع منتقل شد. در ابتدای دهه هشتاد برند Pepe Jeans به یکی از بزرگترین تولید کنندگان محصولات Denim در انگلیس تبدیل و شعبه های آن در سرتاسر اروپا از جمله فرانسه، ایتالیا، آلمان، اسپانیا و سوئیس گشایش یافت. امروزه Pepe Jeans با بیش از 400 فروشگاه و شو روم در هفتاد کشور دنیا حضوری فعال دارد. افراد و مدل های بسیار مشهوری از جمله Giorgia May Jagger، Cara Delevigne و Eddie Campbell با برند Pepe Jeans همکاری کرده اند.


MEN
WOMEN
KIDS


آدرس تهران خیابان شریعتی ؛ خیابان شهید وحید دستجردی (ظفر) نرسیده به خیابان نفت شمالی ؛ پلاک ۱۴۷ واحد ۳
تلفن تماس : ۲۲۹۲۴۶۶۳-۵