Lion of Porches

 

تاریخچه شرکتTêxtilCães de Pedraبه حدود صد سال پیش باز می گرد، این شرکت را می توان مادر برند Lion of Porches نامید. پس از انقلاب صنعتی در اروپا، TêxtilCães de Pedraجز اولین کارخانه های تولید پارچه بود. مدیران پرتغالی این مجموعه کار خود را با تولید نخ و پارچه برای دیگر برندهای پوشاک آغاز کردند. می توان گفت بسیاری از برندهای مطرح اروپایی، موفقیت خود را مدیون پارچه های تولیدی کارخانهTêxtilCães de Pedraهستند.
محبوبیت محصولات، مدیرانTêxtilCães de Pedraرا بر آن داشت تا خود به صورت مستقل وارد عرصه تولید پوشاک و دنیای فشن شوند و برند خود را با نام Lion of Porches بنیان نهادند.
در نگاه اول اتحاد خاصی بین تمامی محصولات این برند وجود دارد که مشتریان را تحت تأثیر قرار می دهد. طراحی کلاسیک و تنوع رنگ از نکات اصلی در این برند به شمار می رود. نکته کلیدی پیرامون لباس های این برند، توجه به جزییات در طراحی و اجرا است. طراحان Lion of Porches به طراحی هر بخش از لباس توجه ویژه ای می کنند و برای آنها ایده و مفهوم مستقل را در نظر می گیرند به گونه ای که مکمل یکدیگر باشند تا بتوانند یک شخصیت واحد را برای برند به نمایش گذارند.
پس از آن که Lion of Porches تصمیم گرفت به سمت تولید پوشاک با استایل و کیفیت منحصر به فرد حرکت کند، اولین فروشگاه خود را در کشور پرتغال افتتاح کرد و امروزه بیش از 170 نمایندگی و فروشگاه در سرتاسر دنیا از جمله اسپانیا،پرتغال، انگلستان، آفریقا جنوبی، سوئیس و ایران دایر کرده است.
برند Lion of Porches محصولات خود را به سه گروه اصلی تقسیم کرده است؛ اولین لاین مربوط به همه سنین است که با نام مجموعه Lion به مشتریان عرضه می شود.در طراحی این لباس ها از البسه انگلیسی الهام گرفته شده است که ظاهری بسیار شاد و رنگارنگ دارند.
گروه بعدی City Line نام دارد که همانطور که از اسم آن مشخص است، پوشاک عادی و کمی کلاسیک تر این برند را معرفی می کند. رنگ های اصلی این مجموعه کرم، سرمه ای و آبی روشن است.
لباس های روزمره برند Lion of Porches با نام Preppy Line به مشتریان عرضه می گردد. تفاوت عمده این مجموعه با City Line در رنگ لباس ها است. در این مجموعه بیشتر از رنگ های سبز، آبی و صورتی استفاده شده که بیشتر مناسب جوانان است.

در اردیبهشت 1394، شرکت مهان پوش ضمن اخذ نمایندگی انحصاری برند Lion of Porches از کشور انگلستان، اولین فروشگاه خود را در مجتمع تجاری ارگ افتتاح نمود. کلیه عملیات طراحی و پیاده سازی این فروشگاه با همکاری نماینده رسمی برند Lion of Porches و تیم طراحان داخلی صورت گرفت. استقبال گسترده علاقه مندان، مدیران مهان پوش را بر آن داشت تا شعبه دوم برند را در مجتمع تجاری آرتمیس افتتاح کنند.
کیفیت در نوع پارچه و دوخت، طراحی مدرن و کلاسیک، همسانی با سلیقه مشتریان ایرانی و تنوع و خلاقیت در محصولات از دلایل اصلی در انتخاب برند Lion of Porches به شمار می رود.

به درخواست مشتریان ساکن در غرب تهران، مجموعه مهان پوش بر آن شد تا فروشگاه جدیدی را در این منطقه افتتاح نماید. پس از بررسی ها بسیار، مجموعه بام لند که در کنار دریاچه چیتگر قرار دارد، انتخاب شد. در تابستان 96، فروشگاه لاین او پورچز در بام لند افتتاح گردید.

برای مشاهده آدرس فروشگاه ها کلیک کنید.


این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *